ЕКОПОХІД «ЛАБІРИНТАМИ ЗИМОВОГО ЛІСУ»


Цього разу пробували переконувати людей, що зима не лише для сидіння вдома, але й для активного відпочинку. Звісно поїхати далеко в гори добре і корисно, проте красу зимового лісу можна відчути і зовсім поряд. Саме тому першу зимову вилазку в цьому сезоні, було задумано в ліс між селами Дачне – Клепачів – Жабка, в 10 км від обласного центру Луцьк.

Частина цього лісу увійшла до Ківерцівського національного парку «Цуманська пуща». Також в ньому є декілька інших цікавих об’єктів ПЗФ (природно-заповідного фонду) України: зоологічна пам’ятка природи «Урочище Ревні» (місце мешкання борсуків) та ботанічні пам’ятки природи – «Дубовик», «Лісодуб», «Дубососнина» і 300-літній «Дуб-патріарх» із своїм не менш давнім сусідом.

Варто відмітити, що прогулянці надзвичайно посприяла погода, спочатку притрусивши всіх снігом, потім, вона дозволила хмарам розійтись і виглянути сонцю. Таким чином, завдяки заломленому світлу у краплях на деревах, всередині лісу панувала чарівна атмосфера.

Але найголовнішу – «теплу» атмосферу створили 16 учасників заходу! Дякуюємо Вам за позитивний настрій, мотивацію, а також хороше спорядження і швидкий темп, завдяки чому вдалося пройти 18,5 км і перевиконати заплановану програму. Гаряче чаювання теж не було б можливе без Вашої наполегливості при 30 хвилинному розпалюванні вогнища із вологих дров. Цікавою несподіванкою була зустріч із ще однією групою любителів зимових прогулянок.

Раді з того, що вдалось донести маловідомі факти про ліс, який нас оточує, і спонукати подивитись на дерева та навколишній світ іншим поглядом.

Трек прогулянки: https://drive.google.com/open…

Це наш крайній туристичний захід в 2017 році. Слідкуйте за майбутніми анонсами в січні 2018 року. Щасливого Різдва та веселого Нового Року!

Запрошуємо також всіх долучитись до спільноти @Волонтери “Цуманської пущі" Тут анонси заходів разом з волонтерами, а також інформація про те, яка допомога необхідна Парку.Догори