Позапланова Науково-технічна рада


Позапланова Науково-технічна рада

21 грудня 2018 року відбулася позапланова Науково-технічна рада Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща». Головний інженер Проекту Соковніна Н.Х. доповіла про виконання «Проекту організації території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів». Ознайомила про зміст «Проекту організації території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» та з виконаними картографічними матеріалами.
Під час засідання розглянуто зонування Парку, уточнено списки раритетних видів, узгоджено джерела інформації при написанні Проекту. Вказано на унікальність старовікових сосново-дубових деревостанів та запропоновано внести в Стратегію збереження старовікових сосново-дубових деревостанів, як пріоритету Парку.

Вирішили: Погодити «Проект організації території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», враховуючи зауваження та рекомендації.

Вирішили: Погодити Стратегію розвитку Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» на 5-річний період, враховуючи зауваження та рекомендації.

Протокол НТР буде опублікований упродовж декількох днів на офіційному сайті парку http://knpp.com.ua.

Протокол із попередньої НТР (07.12.2018 р.) можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/…/1gKfw0UGWGxmmIEvaxk7YsqGol…/view…Догори