Презентація для учасників АТО


В рамках співпраці з Ківерцівським районним центром зайнятості було проведено ознайомчу презентацію щодо рекреаційної роботи та туристичного потенціалу Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» для учасників АТО, які проходять реабілітацію.
Захід відбувся в приміщені Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни 22 серпня 2018 року. Загалом охоплено 11 осіб.

Начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Павло Савчук ознайомив про рекреаційні роботи та туристичні маршрути, розроблені КНПП «Цуманська пуща». Одним з методів поєднання рекреаційної та екологоосвітньої роботи в Ківерцівському
національному парку «Цуманська пуща» є екотуризм. Присутні зацікавились туристичними маршрутами, що розроблені працівниками парку. Учасники отримали буклети з інформацією про НП « Цуманська пуща» та контактами.

Провідний юрисконсульт Ківерцівського районної філії Волниського обласного центру зайнятості Андрій Медвідь ознайомив присутніх з послугами служби зайнятості, зокрема з тенденціями ринку праці та можливостях до самозайнятості. Також присутні отримали інформацію щодо можливості професійного навчання на замовлення роботодавців, нових електронних сервісів служби зайнятості та рекрутингу.Догори