Про відзначення у 2018 році Дня охорони праці у Ківерцівському НПП «Цуманська пуща»


Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці у 2018 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом - «Захищене і здорове покоління».

З метою підготовки та проведення у 2018 році Дня охорони праці в Україні створено Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2018 році Дня охорони праці в Україні, затверджено план заходів, якими передбачено: 
- забезпечення проведення медичних оглядів категорій молодих працівників та роз’яснювальної роботи щодо необхідності дбати про власну безпеку, важливості дотримання здорового способу життя;

- запровадження практики „наставництва з безпечних умов праці” перед допуском молодих працівників до виконання будь-яких робіт самостійно;

- залучення молодих працівників до процесу формування системи управління охороною праці на підприємствах;

- організація та проведення спортивних змагань, присвячених Дню охорони праці,інших заходів.

Враховуючи зазначене Ківерцівський НПП «Цуманська пуща» активно включився до роботи з проведення заходів до Дня охорони праці. Молоді працівники Парку прийняли участь в туристичному змагу стежками героїв Доброволець, проведено туристичні заходи, зокрема велопробіг "Весняна сотня", посадку лісових культур, прибирання закріплених територій від сміття.

Роботи по реалізації заходів до Дня охорони праці продовжуються.Догори