ВЕЛОПОДОРОЖ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ В ЦУМАНСЬКІЙ ПУЩІ


ВЕЛОПОДОРОЖ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ В ЦУМАНСЬКІЙ ПУЩІ

Цьогорічний День туризму, 27 вересня 2018 року, в Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща» вирішили відзначити, влаштувавши велоподорож по розробленому веломаршруту «Стежками Полісся». Працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Нечипорук Максим та Рудік Максим разом з 9 велолюбителями проїхались мальовничими стежками Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» та прилеглими місцевостями. Метою заходу була популяризація велотуризму на території Парку, пропаганда здорового образу життя. Під час велопрогулянки вдалося оглянули крейдяний кар’єр та джерело Безодня в смт Клевань, водосховище біля санаторіїв "Червона Калина" та "Пролісок" проїхатись долинами річок Стубла та Путилівка, лісовими стежками-тунелями у східній частині національного парку. Краєвиди Цуманської пущі якраз починають набувати осінніх барв, тому запрошуємо всіх відвідати ліси і самим в цьому переконатись!
Щиро вдячні учасникам заходу – справжнім мандрівникам, які приїхали з Луцька, Рівного, Березного та Костополя, а також за позитивну атмосферу, цікаві мотиваційні історії під час чаювання!

Трек маршруту у форматі kmz та gpx можна завантажити тут: https://drive.google.com/…/1DGp0WxISF7JbEZ-ra8-eoNQHwhUxejTJДогори