Заходи, приурочені до тижня біологічного факультету. Круглий стіл


Заходи, приурочені до тижня біологічного факультету. Круглий стіл

До тижня біологічного факультету був приурочений круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми та перспективи розвитку природно-заповідного фонду Волинської області», який відбувся 24 жовтня в приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Участь у засіданні взяли 17 осіб, серед них були присутні 5 працівників Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» - Семенович Б. В., Ковальчук М. І., Савчук П. Л., Штокало С. С., Грицюк Ю.В., працівники СНУ ім. Лесі Українки, представники Управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА, працівники національних парків, заповідника та Волинського ОУЛМГ.

На засіданні учасники обговорили питання про стан, проблеми, перспективи дослідження, охорони природної спадщини, розвитку природно-заповідних територій Волинської області, роль і місце у вирішенні цих питань національних парків, заповідників, влади, науковців, тощо.

Зокрема, виступив Штокало Степан Степанович, який проінформував про головні можливості розвитку Ківерцівського НПП «Цуманська пуща», розширення територій, місце парку в Смарагдовій мережі.

Підсумком засідання круглого столу стала домовленість його учасників про співпрацю, взаємодопомогу та сприяння, задля ефективної охорони природи у Волинській області.Догори