До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться фестиваль повстанської пісні «Криївка Перця»


Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» запрошує відвідати другий фестиваль повстанської пісні «Криївка Перця», який відбудеться 15 жовтня 2017 р. в с. Холоневичі, що входить до нової майбутньої Цуманської об’єднаної територіальної громади, Волинської області. Фестиваль присвячений 75-річчю створення Української повстанської армії. Вхід безкоштовний.

  Цьогорічний фестиваль покликаний вшанувати всіх жертв, які полягли в кривавих подіях Другої світової війни та відзначити річницю створення УПА -  армії воїнів, яка сформувалася із добровольців-націоналістів і одні з перших формувань  зібралися на Волині. У селах Ківерцівщини діяло декілька десятків підрозділів, в одному з яких воював славнозвісний повстанець Василь Чепелюк на псевдо «Перець», який є уродженцем с. Холоневичі. Також фестиваль має еколого-освітню спрямованість, адже відбувається на території національного парку і організовують його працівники парку «Цуманська пуща».

Програма заходу: реконструкція бою УПА проти німецьких нацистів у відтворенні Військово-історичною групою «Азимут»; виступи народних колективів Ківерцівського району; українська народна кухня; лекції на патріотичні та екологічні тематики;  ватра; українська дискотека.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фестиваль та надихнутися патріотичним українським духом!

З деталями можете ознайомитися за посиланнями: на сайті - та у ФБ – https://vk.com/fest_kryivka_pertsia