ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД У КІВЕРЦІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД У КІВЕРЦІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

В рамках освітнього проекту «Територія майстерності» за участю Ківерцівського національного природного парку (КНПП) «Цуманська пуща» проведено інформаційний захід у Ківерцівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості. Начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Роман Слободян презентував рекреаційну роботу та туристичний потенціал КНПП «Цуманська пуща».

Екотуризм – один із методів поєднання рекреаційної та екологоосвітньої роботи в Ківерцівському національному парку «Цуманська пуща». Працівники парку організовують та проводять еко- та велопоходи, екскурсії на природі. З учасниками заходу обговорили можливості для започаткування власної справи у туристичній сфері: відкриття агросадиб, виїздне харчування (кейтеринг), проведення кінних (або на возах) екскурсій тощо.

Наша Волинь – чудовий край, який славиться своєю природою та незвіданими куточками. Волинські мальовничі села мають багату історико-архітектурну спадщину, культуру, ландшафти та добрих і працьовитих людей. У сучасних економічних умовах, об’єднавши ці багатства в одне, можна реально вирішити питання самозайнятості.Догори