V ФЕСТИВАЛЬ "КРИЇВКА ПЕРЦЯ" У С. ЛИПНЕ


V ФЕСТИВАЛЬ "КРИЇВКА ПЕРЦЯ" У С. ЛИПНЕ

У неділю,12 вересня, у с. Липне Цуманської територіальної громади відбувся уже традиційний V фестиваль «Криївка Перця», присвячений пам’яті одного з останніх борців за незалежність України від більшовицької окупації – Василя Чепелюка (Перця).

Мета фестивалю – національно-патріотичне виховання молоді, вшанування жертв кривавих воєн ХХ та ХХІ ст., які відбувалися і, на жаль, відбуваються і нині на території України; відзначення живих героїв та свідків цих подій.

З вітальними словами до гостей фестивалю звернулись Цуманський селищний голова Анатолій Дорошук, народна депутатка Верховної ради України Ірина Констанкевич,

голова Олександр Омельчук, радник голови, помічник-консультант народного депутата Вячеслава Рубльова Юрій Ройко, заступник голови Сергій Сівак, Олицький селищний голова Олександр Прендецький, а також директор Ківерцівського НПП "Цуманська пуща" Віталій Деркач.

Працівниками Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» була організовані: екскурсія для школярів смт Цумань на «Перцеву гору» – місце останньої криївки Василя Перця (Чепелюка); «Екогалявина», на якій дітей розважали іграми екоосвітнього спрямування.

Гостей фестивалю частували смачним кулішем та іншими стравами народної кухні.

Після завершення основної програми та із настанням темряви – було запалено ватру, як символ об`єднання громади. Гуляння до ночі продовжилися українською дискотекою.Догори