МАРШРУТАМИ ПРИРОДИ РІДНОГО КРАЮ


МАРШРУТАМИ ПРИРОДИ РІДНОГО КРАЮ

Працівники еколого-освітнього відділу та рекреації НПП «Цуманська пуща» продовжують знайомити юних дослідників природи із маршрутом екологічної стежки «До Запрєтки».

Цього разу, 12 жовтня 2021року, в гості на екостежку завітали вихованці гуртка «Юні квітникарі» Ківерцівського центру позашкільної освіти (керівник Ірина Цибульська) - учні 6 – А класу ОЗО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів N°4 м. Ківерці» (класний керівник Тетяна Чиж).

Екостежка проходить територією заповідного урочища «Ківерцівське», а завершується біля водойми Запрєтка. Під час екскурсії учні ознайомилися з тваринним та рослинним світом заповідного урочища та навколоводним світом лісової водойми.

Всього взяло участь 23 учасники (21 учень та 2-є вчителів).

Щиро вдячні працівникам Ківерцівського центру позашкільної освіти та працівникам ОЗО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів N°4 м. Ківерці» за співпрацю!

Проєкт реалізується в рамках пітчингу У Волинській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (Sc3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською радою в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна платформа».Догори