ЗАПОВІДНИМИ СТЕЖКАМИ УРОЧИЩА «КІВЕРЦІВСЬКЕ»


ЗАПОВІДНИМИ СТЕЖКАМИ УРОЧИЩА «КІВЕРЦІВСЬКЕ»

08 жовтня працівниками еколого – освітнього відділу та рекреації для учнів 6 класу гімназії №1 міста Ківерці було проведено екскурсію по екологічній стежці «До Запрєтки». Екскурсанти мали змогу познайомитися з життям лісу в осінній період. Під час мандрівки школярі побачили цінний сосново –дубовий деревостан віком 120 – 170 років, познайомилися з рослинністю: граб звичайний, глід колючий, бруслина бородавчаста, алича, яблуня, груша, черешня, ліщина, горобина, ожина, малина, червона смородина. На лісовій водоймі мали змогу спостерігати навколишній світ через бінокль. Діти зовсім по- новому побачили ліс та водойму, де вони бували до цього не один раз.

На закінчення екскурсії учням подарували наліпки із зображенням представників тваринного світу Парку та буклети «До Запрєтки екостежка в Ківерцях» .

Всього взяло участь у заході (19 учнів 2 керівники).

Щиро вдячні вчителям гімназії №1 міста Ківерці за візит та надіємося на подальшу співпрацю!

Проєкт реалізується в рамках пітчингу У Волинській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (Sc3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською радою в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна платформа».Догори